FrtusWinery Club

FrtusWinery Club

Vážení priatelia dobrého vína.

Originálne víno pre originálnych ľudí nie je len marketingový slogan. Je to filozofia, s ktorou sme sa s bratom pustili do výroby nášho vína. Chceli sme len vyrobiť nápoj, na ktorý by sme boli hrdí a mohli sa oň podeliť s rodinou a priateľmi. Víno je našou vášňou a koníčkom. Snažíme sa ho tvoriť s najlepším vedomím a svedomím. Nesnažíme sa ho oklamať ničím, čo by narušilo jeho charakter. Vo výsledku by sme klamali len sami seba.

Veľmi sa tešíme z každého, komu naše víno chutí, obzvlášť si ceníme, ak sa ho rozhodne piť dlhodobo s nami. Zaumienili sme si preto vytvoriť klub Frtus winery, v ktorom by sme radi združili priateľov a vedeli im vždy ponúknuť ich obľúbené víno. Ľudia, ktorým naše víno chutí, sú pre nás tí originálni ľudia a my urobíme všetko preto, aby mali priateľský vzťah k značke a k nám vinárom. Frtus Winery nechce a nebude vyrábať státisíce litrov vína pre anonymných ľudí. Jeho filozofia stojí na úplne inej myšlienke.

Naše vinárstvo je náš koníček, víno robíme s láskou, najlepšie ako vieme, a práve preto sa oň chceme podeliť s ľuďmi, ktorí k nemu majú rovnaký vzťah ako my. Členov nášho klubu chceme prijímať ako priateľov, vnímať ich ako rodinu a tento vzťah utužovať vzájomnými výhodami, benefitmi, teda odmeňovať ich nadštandardnou starostlivosťou. Naším cieľom je vytvoriť spoločenstvo skutočných priateľov, ktorých spája láska k vínu, kde sa všetci osobne poznajú, vážia si jeden druhého a vyznávajú rovnaké hodnoty.

S úctou Rado Frtús

Rado Frtús

 
Víno je našou vášňou a koníčkom

Máte záujem stať sa členom klubu a získať bližšie informácie o všetkých benefitoch?

Čestní členovia Frtus Winery
Gentlemen’s club
 
PETER LIPA PAVOL HAMMEL Radovan Tariška Andreas Varady Karol Csonto PETER BIČ
 
 

Máte záujem stať sa členom klubu a získať bližšie informácie o všetkých benefitoch?

Chcem sa stáť členom Frtus winery gentlemen's klubu, prečítal som si jeho filozofiu aj informácie o benefitoch a súhlasím so zaplatením členského poplatku 1.000€ na dobu jedného roku.

Meno:
Priezvisko:
Telefón:
E-mail:
Celá adresa:
Menu Adresa Kontakty Newsletter
  • Frtus winery s.r.o.
    Pradiarska 3047/3
    Levice 934 05
    Prevádzka: Podlužany 311, 935 27

MasterCard Maestro Discover
Diners Club Visa electron Visa

Visa verified Mastercard verified

 
Mobilná verzia

Pre zlepšovanie vášho zážitku na našich stránkach používame cookies. x